Hopp til innhold

Grongrennet - KM 13-16 år (NTE-Cup) - Rennet er flyttet til Steinkjer Skistadion

Lørdagens renn er flyttet til Steinkjer Skistadion. Værprognose for lørdag er fortsatt en kald værtype, og det meldes mildere vær på Steinkjer. Det vil bli benyttet EMIT-brikker i alle klasser. Rennet teller i NA-karusellen for klasser opp til 16 år.

  • Når: 16.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bjørgan Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Didrik Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjeitsund, Amund Elias Klubb Vemundvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høin, Arvid Kornelius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaldahl, Mathias Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Sigurd Sorger Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerseth, Sander Nicolai Geving Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elstad, Ole Christian Klubb IL Hållingen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Emil Olav Klubb Salsbruket IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyvik, Per Simen Klubb Røyrvik IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterdal, Sivert Linmo Klubb Rygg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvereng, Oliver Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kristoffer Akseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiskum, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granli, Einar Martin Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valøen, Roar Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engblom, Ivan Kristian Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve, Martin Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Knut Erik Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halsan, Martin Ditløv Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munkeby, Håkon Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kokås, Jonas Hågensen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Eirik Sorger Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Fredrik Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sævik, Christian Selnes Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørdahl, Remi André Rindal Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Jørgen Klubb IL Hållingen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyldum, Erik Klubb IL Hållingen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Johan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergin, Oliver Klubb Vemundvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldsen, Odin Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøglum, Erlend Klubb IL Hållingen Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Markus Klubb IL Hållingen Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elstad, Lars Jørgen Klubb IL Hållingen Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldsen, Anton Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogstad, Hermann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linmo, Marius Klubb Rygg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lona-Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Følling IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvereng, Håkon Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiskum, Ida Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkkemo, Maja Sofie Klubb Vemundvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Henriette Kaldahl Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyvik, Linn Katrine Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Nora Klubb Vemundvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Weronica Bragstad Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntsen, Dina Rønningen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busse, Sigrid Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliasdottir, Rakel Magdalena Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neergård, Kaja Gartland Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjerve, Martine Johansen Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brekkvassmo, Hanna Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønn, Solveig Willumsen Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Maja Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skutberg, Hedda Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Amalie Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Margrethe Klubb IL Hållingen Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ane Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Kari Elise Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Modell, Guri Hatling Klubb Følling IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ronglan, Louise Klubb Ronglan IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skutberg, Rina Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyldum, Grethe Klubb IL Hållingen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagvold, Nora Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busse, Ingeborg Klubb Spillum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliasdottir, Klara Lovisa Klubb Spillum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerseth, Sanna Christine Geving Klubb Spillum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Nora Rønningen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overland, Sofie Klubb Snåsa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dahlen, Ragne Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Iversen, Synne Anita Klubb IL Hållingen Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brensholm, Ingvild Skogan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solum, Sigrid Hallem Klubb Leksdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viken, Andrea Trebostad Klubb Spillum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fævelen, Snorre Kaldahl Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjeitsund, Ole Aleksander Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kokås, Lasse Hågensen Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbakken, Gunnar Klubb Vemundvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Prebensen, Ola Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyldum, Johannes Klubb IL Hållingen Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix