Hopp til innhold

Ogndalsrennet - Rennet er flyttet til Henningvola

Pga is og lite snø på Vålen, er rennet flyttet til Henningvola. Opprinnelig rennprogram og start-tider opprettholdes som terminfestet.

  • Når: 30.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vålen Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl, Emil Rasmus Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ukkelberg, Fredrik Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjær, Normann Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Bastian Elnan Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mittet, Kristian Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kristoffer Akseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, August Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lein-Fossum, Karl Erik Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramdal, Erik Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramdal, Sigurd Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skei, Arne Iver Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valøen, Roar Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Bastian Skjelbred Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, John Sigurd Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergstrand, John Ole Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Magnus Elnan Klubb Henning IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldsen, Anton Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Følling IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Principi, Erik Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skreden, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wågan, Ludvig Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalemark, Martine Thorsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolstad, Amelia Klubb Henning IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolstad, Celine Klubb Henning IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Weronica Bragstad Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hynne, Anniken Torp Klubb Følling IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Ranvi Elisabeth Helmo Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Hedda Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugmark, Marie Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maren Sofie Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Maren Giskås Klubb Ogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøttheim, Oda Ertsås Klubb Sparbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oshaug, Ada Oline Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wågan, Iris Klubb Sparbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathea Kolstad Klubb Henning IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aune, Paula Amalie Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Iversen, Synne Anita Klubb IL Hållingen Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Anne Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brensholm, Ingvild Skogan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Overrein, Nora Sørensen Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandsæter, Gudrun Klubb Vinne Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solum, Sigrid Hallem Klubb Leksdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strid, Anne Grong Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kokås, Lasse Hågensen Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerve, Sivert Thomassen Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbakken, Gunnar Klubb Vemundvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wekre, Jørgen Klubb Henning IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Martin Spillum Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngstad, Tølløv Trønsdal Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overrein, Hans Einar Sørensen Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Ola Brosveet Klubb Henning IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rannem, Bård Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riseth, Jonas Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix