Hopp til innhold

Equinor NC Junior Meråker (17-18år)

Equinor Norgescup for klasser 17 og 18 år. Fredagens sprint regnes som NM. OBS! Lørdagens og søndagens distanser er endret. Det som er gjeldende er følgende distanser: 5km/7,5km klassisk på lørdag. 7,5km/10km Fri på søndag for henholdsvis kvinner og menn. Ved påmelding i min idrett, vises det dermed feil distanser. Meld på de dagene dere skal gå.

  • Når: 11.3 - 13.03.2022
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drønnesund, Julie Steffensen Klubb Emblem IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Drønnesund, Julie Steffensen Klubb Emblem IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drønnesund, Julie Steffensen Klubb Emblem IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb Norges Skiforbund Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton