Hopp til innhold

Equinor Norgescup (U23 NM) Steinkjer 2022 19-20år/Senior

Merk.! Alle melder seg på i seniorklassene. Se invitasjon og/eller arrangementets hjemmeside for øvrig informasjon https://www.skiforbundet.no/steinkjer

  • Når: 11.3 - 13.03.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Steinkjer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersson, Elin Klubb Svenska Skidförbundet Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bångman, Tilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dahl, Frida Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fenne, Hilde Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersson, Elin Klubb Svenska Skidförbundet Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bångman, Tilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fenne, Hilde Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bångman, Tilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Håkon Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Boreczek, Michal Piotr Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Erlander, Felix Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fløttum, Adrian Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, Adrian Bach Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellandsvik, Ådne Klubb IL Norborg Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hinckfuss, Hugo Klubb Australian Ski Federation Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvarnbrink, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lyngstad, Tølløv Trønsdal Klubb Inderøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsson, Henning Oscar Klubb Svenska Skidförbundet Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Slimon, James Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wolfe, Hamish William Drysdale Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østbu, Fredrik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aflodal, Axel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Boreczek, Michal Piotr Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Erlander, Felix Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, Adrian Bach Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellandsvik, Ådne Klubb IL Norborg Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hinckfuss, Hugo Klubb Australian Ski Federation Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn JONSSON, Fredrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvarnbrink, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riege, Amund Hopstock Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Slimon, James Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svensen, Sindre Grøv Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wolfe, Hamish William Drysdale Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østbu, Fredrik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aflodal, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aflodal, Axel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Håkon Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk