Hopp til innhold

Høylandsrennet (F)

Trim/Turklasser: Løypelengder 4-9-14 og 24 km. Friteknikk

  • Når: 05.03.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Høylandet
  • Gren: Turrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 17 - 20 Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse K 21 - 30 Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 31 - 40 Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse K 41 - 50 Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 51 - 60 Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 61 - 70 Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse K 71 år og eldre Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse M 17-20 Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse M 21 - 30 Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse M 31 - 40 Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 41 - 50 Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 51 - 60 Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 61 - 70 Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 71 år og eldre Øvelse 25km fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse Trim Øvelse 25km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

J 15-16 år - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 15-16 år Øvelse 25km fri

K 21 - 30 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse K 21 - 30 Øvelse 25km fri

K 41 - 50 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøglum, Berit Oddrun Skarland Klubb IL Hållingen Klasse K 41 - 50 Øvelse 25km fri

K 51 - 60 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vannebo, Hild Sissel Krogstad Klubb Spillum IL Klasse K 51 - 60 Øvelse 25km fri

M 31 - 40 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, John Kristian Klubb Oksskolten Idrettslag Klasse M 31 - 40 Øvelse 25km fri
Navn Opdal, Olav Andreas Klubb Overhalla IL Klasse M 31 - 40 Øvelse 25km fri
Navn Tyldum, Iver Klubb IL Hållingen Klasse M 31 - 40 Øvelse 25km fri

M 41 - 50 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaat, Magnus Salamon Klubb Snåsa IL Klasse M 41 - 50 Øvelse 25km fri

M 51 - 60 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vannebo, Andreas Klubb Spillum IL Klasse M 51 - 60 Øvelse 25km fri

M 61 - 70 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermanstad, Kjetil Klubb Harran IL Klasse M 61 - 70 Øvelse 25km fri
Navn Williksen, Oddvar Klubb Kolvereid IL Klasse M 61 - 70 Øvelse 25km fri

Trim - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Utseth, Emma Celine Dalehamn Klubb IL Hållingen Klasse Trim Øvelse 25km fri
NIF-EPI01, 01
Svalbard Skimaraton