Hopp til innhold

Høgseterrennet

Turrenn 30 km. Trimklasser: Fristil Konkurannsseklasser: Klassisk Nytt av året er at det er mulig å gå en kortere runde på ca 12 km. Start og mål på denne er ved Møssingdalen Skisenter. Passer for familier, barn og de som ønsker å gå en kortere distanse. Kun Trimklasser på Runden. Klasseinndeling etter Rennreglement ifra Norges Skiforbund. Klasser kan slåes sammen ved lav deltakelse i enkelte klasser

  • Når: 06.03.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Åsen-Skjelstadmark
  • Gren: Turrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse 15-16 år m tidataking Øvelse 30km klas. Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse H 21-35 Øvelse 35km klas. Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Konkurranse klasser Damer Øvelse 30km klas. Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas. Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Kort RUnde Trim Øvelse 10km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Kort Runde Trim Barn Øvelse 10km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Trim Øvelse 35km klas. Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

0-16 år - 30km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Gederaas, Maren Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Hammer, Karen Amalie Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Knipenberg, Johan Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Okkelberg, Linn Iren Klubb Skjelstadmark IL Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri
Navn Vedul, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse 0-16 år Øvelse 30km fri

15-16 år m tidataking - 30km klas.

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse 15-16 år m tidataking Øvelse 30km klas.
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse 15-16 år m tidataking Øvelse 30km klas.
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse 15-16 år m tidataking Øvelse 30km klas.
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse 15-16 år m tidataking Øvelse 30km klas.

H 21-35 - 35km klas.

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Einar Klubb Klasse H 21-35 Øvelse 35km klas.
Navn Nakstad, Simen Klubb Ronglan IL Klasse H 21-35 Øvelse 35km klas.

Konkurranse klasser Damer - 30km klas.

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse Konkurranse klasser Damer Øvelse 30km klas.
Navn Husby, Kjersti Klubb IL Aasguten Klasse Konkurranse klasser Damer Øvelse 30km klas.
Navn Husbyn, Sara Dølvik Klubb Skjelstadmark IL Klasse Konkurranse klasser Damer Øvelse 30km klas.
Navn Hægstad, Monica Klubb Lånke IL Klasse Konkurranse klasser Damer Øvelse 30km klas.

Konkurranse klasser Herreer - 30km klas.

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Jan Dag Klubb Lånke IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Johansen, Bjarne Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Rødde, Ivar Klubb Lånke IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Rønning, Stein Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Skjerve, Anders Olav Klubb Markabygda IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.
Navn Storflor, Hermann Magnar Klubb Dalebrand, IL Klasse Konkurranse klasser Herreer Øvelse 30km klas.

Kort RUnde Trim - 10km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Roger Klubb IL Aasguten Klasse Kort RUnde Trim Øvelse 10km fri
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse Kort RUnde Trim Øvelse 10km fri
Navn Husby, Arne-Olav Klubb IL Aasguten Klasse Kort RUnde Trim Øvelse 10km fri
Navn Indahl, Per Anders Klubb Klasse Kort RUnde Trim Øvelse 10km fri
Navn Strømhylden, Terje Klubb Klasse Kort RUnde Trim Øvelse 10km fri
Navn Øien, Ida Helen Klubb Klasse Kort RUnde Trim Øvelse 10km fri

Kort Runde Trim Barn - 10km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse Kort Runde Trim Barn Øvelse 10km fri
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse Kort Runde Trim Barn Øvelse 10km fri

Trim - 35km klas.

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Ole Martin Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Almlid, Line Schulze Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Anderssen, Asbjørn Johannes Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Belbo, Helmer Klubb Snåsa IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Belbo, Siv Merethe Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Berg, Inger Synnøve Korsvei Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Berger, Hans Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Børseth, Ole Jørgen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Dullum, Roger Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Evenhus, Knut Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Evenhus, Øyvind Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Forbord, Jon Olav Klubb Skatval Skilag Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Fordal, Jon Annar Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Fornes, Gunn Ingfrid Klubb Skatval Skilag Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Fredriksen, Hermann Skogan Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Fredriksen, Gry Alice Skogan Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Gederaas, Ann Elise Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Gederaas, Mari Kristel Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Gressetvold, Jon Espen Klubb Freidig, SPK Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hammer, Benjamin Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hammer, Magne Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hammer, Grethe Klubb Lånke IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hansen, Harry Johan Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hansen, Alexander Rustberggard Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hegseth, Karl Roger Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hokstad, Roger Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Husby, Tore Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Husbyn, Per Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Hønnås, Tom-Rune Klubb Frosta IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Innset, Kjersti Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Jenssen, Lars Jakob Gjersvoll Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Klefsåsvold, Åge André Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Kristoffersen, Christer Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Kvittem, Vidar Klubb Nybrott, IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Moen, Hallgeir Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Ness, Oddgeir Nelius Klubb Ronglan IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Reitan, Jørgen Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Ringstad, Alf Dagfinn Klubb Ronglan IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Rønning, Ole Magne Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Sagmo, Bjørn Terje Klubb Trones IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Sjaastad, Ann Mari Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Skjelstad, Jo Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Skjelstad, Marthe Alice Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Skjelstad, Olav Håkon Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Skjesol, Per Olav Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Skjøstad, Magnus Berger Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Skulbørstad, Ove Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Skulbørstad, Roar Klubb Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Stokkan, Kjell Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Stokkan, Svein Anders Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Stokkan, Morten Andre Hunnes Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Svendgård, Olav Magne Klubb Skogn IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Sætran, Ole Kristian Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Vedul, Hågen Grandgård Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
Navn Veie, Terje Klubb IL Aasguten Klasse Trim Øvelse 35km klas.
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton