Hopp til innhold

Ogndalsrennet 2022

Live resultater https://liveres.freidig.idrett.no/followfull.php?comp=10182&lang=no

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vålen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 05.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oshaug, Mathias Leonard Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyng, Troy Myrmel Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Martin Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Peder Røyseng Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høknes, Alfred Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaastad, Jonathan Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sormul, Abel Håpnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Westerhus, Ulrik Overrein Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Kornelius Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giskås, Sigve Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Guin, Elias Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Gard Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Eira Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grevskott, Lina Klubb Ogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folstad, Elin Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guin, Nora Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Ane Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Maren Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolås, Amalie Hanem Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Didon, Verity Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Tiril Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Sigrid Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Svalbard Skimaraton