Hopp til innhold

TA Skisprint - KM 13-16 år - NTE-cup 13-16 år

TA-skisprint med skicross i innledende runder og sprint i finalerunder. 8-12 år kjøres kun med sprintheat. KM 13-16 år. NTE-cup 13-16 år

  • Når: 20.03.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Henningvola
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 20.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170
Start 20.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 20.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forbord, Eine Klubb Henning IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Mathias Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forbord, Yrjan Klubb Henning IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Green, Tor-Ivar Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhr, Thoryus Landsem Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Matberg, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Arn Leander Nordahl Klubb Henning IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Forbord, Ihle Klubb Henning IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Inderdal, Lukas Kolstad Klubb Henning IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Skei, Oliver Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Matberg, Sander Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Susegg, Einar Levinsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Green, Mari-Pauline Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svepstad, Ingri Linnea Klubb Henning IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hals, Elvira Øyesvold Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Serine Lund Klubb Henning IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rannem, Ella Fosmo Klubb Henning IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton