Hopp til innhold

Inderøyrennet / Sparebank 1 SMN Supersprint

Inderøyrennet. Teamsprint for de minste klassene, samt sprint for 12 år og opp. I tillegg vil det bli mulighet for å ta ny verdensrekord på Sparebank 1 SMN 60 meter supersprint igjen. Påmelding til Sparebank 1 SMN Supersprint skjer på Petter Northug stadion.

  • Når: 12.03.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Inderøy
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200
Start 12.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett

G 11 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røiseng, Elias Olsen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Green, Tor-Ivar Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Liv Olava Strømsli Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finsmyr, Stefan Martinus Berg Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Tiril Klubb Vinne Skilag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett
Navn Høknes, Alfred Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett

G 9 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett

J 10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Mathea Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Green, Mari-Pauline Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jørstad, Inga Ålmo Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett

J 11 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik-Graven, Nora Marie Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Svalbard Skimaraton