Hopp til innhold

Lirennet - KM junior-senior

KM-sprint junior/senior. Kretsrenn alle klasser

  • Når: 05.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nordli
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180
Start 05.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ripfjäll, Nils Alvin Emanuel Israelsson Klubb Lierne IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Nilsen Klubb Terråk IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Ulrik Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruun-Owen, Fredrik Klubb Botnan IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Niklas Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Iver Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Johannes Klubb Lierne IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelbotn, Aleksander Grubbmo Klubb Botnan IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Even Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westum, Matheo Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruun-Owen, Anna Solveig Klubb Botnan IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosenvinge, Marte Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Kristine Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton