Hopp til innhold

Hållingenrennet

NA-karusellrenn, sprint klassisk

  • Når: 06.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Høylandet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse J 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse K 18 Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 06.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lilleberre, Ole Samuel Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Elias Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sollie, Ulrik Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østby, Iver Milde Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Nilsen Klubb Terråk IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westum, Maxim Erikovich Klubb Lierne IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hans Helstad Klubb Terråk IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Håkon Helstad Klubb Terråk IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mælen, Jakob Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thongwiset, Vio Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskum, Birk Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utstrand, Viljar Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brembu, Johan Kristian Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Iver Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Håkon Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Eilif Klubb IL Hållingen Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsli, Isak Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelbotn, Aleksander Grubbmo Klubb Botnan IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalheim, Kristian-Johannes Stylo Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Even Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sollie, Isak Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratberg, Leah Mathilde Kjøglum Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engan, Ovedie Brauten Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskum, Agnes Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hognes-Grongstad, Eva Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Okstad, Agnes Klubb IL Hållingen Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saugestad, Amalie Aspnes Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Margrete Riibe Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldorsen-Fiskum, Kristine Klubb IL Hållingen Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brembu, Mathilde Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Astrid Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utseth, Emma Celine Dalehamn Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utstrand, Tiril Elise Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Alde Andrea Rohde Klubb Grong IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosenvinge, Marte Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøglum, Sigrid Klubb IL Hållingen Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaum-Haug, Mathea Augusta Klubb IL Hållingen Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogmo-Bjørhusdahl, Ina Maria Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Kristine Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton