Hopp til innhold

Navasprinten

  • Når: 03.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vinne Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 03.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 03.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 160
Start 03.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 160
Start 03.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 160
Start 03.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 160
Start 03.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 160
Start 03.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lundemo, Noah Røiseng Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røiseng, Elias Olsen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pigott, Elias Sæther Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skei, Oliver Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Amund Mathias Klubb Snåsa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Tiril Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundemo, Aurora Røiseng Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lundemo, Sophia Røiseng Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton