Hopp til innhold

Meråkerrennet

Fristil, klasser fra 8 år - senior. NB! Følgende løypelengder er endret: D 19/20 år 10 km D senior 10 km H 19/20 år 15 km H senior 15 km

  • Når: 09.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Grova
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalland, Markus Aspnes Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenmo, John Albert Kjeldsand Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Embrik Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljung, Gorm Hetland Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Kevin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtte, Julian Henden Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boberg, Pelle Klubb Duveds IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Kristoffer Hernes Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljung, Ulvar Hetland Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melum, Marius Klubb Tiller IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Estil, Bernhard Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kyllo, Emil Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenmo, Linus Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Ronja Klubb IL Varden Meråker Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Linnea Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinås-Hokstad, Tuva Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsson, Maja Klubb Duveds IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boberg, Maja Klubb Duveds IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jonsson, Anna Klubb Duveds IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosenberg, Märta Klubb Östersund Skidor Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad Tveito, Ada Aurora Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenmo, Bjørghild Kjeldsand Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætnan, Malica Linea Klubb IL Varden Meråker Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flom, Synne Håstul Klubb Drangedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albertsen, Tatjana Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lindkvist, Ida Klubb IFK Mora Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Paulsen, Liv Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauan, Erlend Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillemoen, Sander Brevik Klubb Simostranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjöberg, Emil Kristian Kjeldsø Klubb Tromsø Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sortåsløkken, Henrik Alexander Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thomassen, Tobias Nordbotn Klubb Henning Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bennert, Nico Klubb Finland1 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolstad, Trond Andre Klubb Henning Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Patrick Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melum, Arvid Kristian Klubb Tiller IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brynestad, Sigurd Ranheim Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bygland-Hansen, Kristian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahle, Benjamin Gjøl Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Elstad, Espen Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatjord, Tormod Garnes Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Klubb Nordre Land IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Norland, Gaute Klubb Snøhetta IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Kristian Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selnes Sævik, Joakim Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Brage Tannvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sunde, Brage Burø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Troøyen, Jørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wæhre, Odd Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Henrik Andreas Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Stig Rune Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Persson, Johan Klubb Trillevallen SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ringen, Anton Killi Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svensson, Daniel Klubb IFK Mora SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04