Hopp til innhold

Leksdalsrennet - NTE-Cup II

Leksdal IL ønsker velkommen til Leksdalsrennet på Marka skistadion lørdag 13. januar 2018. Rennet er 2. renn i NTE-cup. Leksdal IL støtter "Tøffest uten fluor"-kampanjen og oppfordrer alle til å bruke glidprodukter uten fluor, spesielt i årsklasser til og med 16 år! NB! Vi ber alle forholde seg til de distansene som er oppgitt i renninvitasjonen.

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Leksdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aftret, Aksel Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aunan, Andreas Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Orahaug, Tobias Myhre Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Kasper Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toresen, Petter Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Magnus Elnan Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ulrik Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skei, Jon Peder Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve, Iver Klubb Markabygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skreden, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestrum, Jonas Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Lukas Sæli Klubb Henning IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmstad, Michael Langlie Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selseth, Jakob Hermann Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramdal, Sigurd Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandberg, Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Thomas Aspås Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Martin Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Toresen, Håkon Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folstad, Ingrid Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Malm IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve, Anne Eline Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik Munkvold, June Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Hedda Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Amalie Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folstad, Elin Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hakonardottir, Agnes Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gomo, Sigrid Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Ida Mathilde Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skar, Knut Ole Klubb Malm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix