Hopp til innhold

Lirennet, NTE-cup I

NTE-Cup I klasse 13-16 år. Åpent kretsrenn alle klasser. Rennkontoret er i Liernehallen, utdeling av startnummer skjer der. Restaurant, garderobe og premieutdeling blir i Lierenehallen.

  • Når: 16.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Liernehallen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogdanoff, Lennarth Klubb Lierne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomdahl, Henning Klubb Lierne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgren, Fredrik Leander Klubb Lierne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Formo, Anders Bergli Klubb Lierne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyvik, Per Simen Klubb Røyrvik IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyvik, Linn Katrine Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Nila Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valfridsson, Frida Bruvoll Klubb Lierne IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil Brissach, Ola Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Elstad, Espen Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Henriksen, Henrik Andreas Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillefjell, Frode Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Toppidrettsveka