Hopp til innhold

Midterfjellrennet

Følling og Kvam IL arrangerer kretsrenn på Midterfjellet i Følling.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Midterfjellet, Følling
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalsaunet, Kevin Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalsaunet, Isak Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fledsberg, Johan Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerkol, Eivind Håpnes Klubb Rygg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Fredrik Guin Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slørdal, Håkon Jørgensen Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Simen Johannes Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnes, Gutte Andreas Klubb Følling IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Følling IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roel, Erlend Vesterdal Klubb Namdalseid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæther, Julian Christopher Klubb Namdalseid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundvik, Morten Gystad Klubb Namdalseid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opdahl, Filip Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldsen, Odin Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hognes, Magnus Trongmo Klubb Rygg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjefte, Hannah Ness Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen-Klepp, Ingrid Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkol, Therese Håpnes Klubb Rygg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hynne, Anniken Torp Klubb Følling IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Hedda Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Leah Guin Klubb Snåsa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen-Klepp, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Alma Marie Klubb Namdalseid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dengerud, Vibeke Kvistad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haavengen, Marlin Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Modell, Elin Hatling Klubb Følling IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix