Hopp til innhold

Hållingenrennet

3 ulike løyper: 8-10 år: korteste løype, 11-14 år: mellomste løype, 15 år og eldre: lengste løype. Klasseinndeling: J 8-10 år, G 8-10 år, J 11-14 år, G 11-14 år, J/K 15 år og eldre, G/M 15 år og eldre NA-Karusell

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Høylandet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J -K 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brøndbo, Markus Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Devik, Jonas Klubb Røyrvik IF Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elstad, Lars Jørgen Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fladvad, Even Johannes Sollie Klubb Overhalla IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fladvad, Erik Andreas Sollie Klubb Overhalla IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flasnes, Petter Okstad Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjeitsund, Amund Elias Klubb Vemundvik IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halbostad, Thomas Aune Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halbostad, Torbjørn Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holand-Romundstad, Simen Klubb Grong IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøglum, Ole Andreas Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Emil Olav Klubb Salsbruket IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyvik, Per Simen Klubb Røyrvik IF Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røli, Kristoffer Mo Klubb IL Hållingen Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skeie, Nikolai Klubb Foldereid IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 11-14 år Øvelse sprint klassisk

G 8-10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brembu, Johan Kristian Klubb IL Hållingen Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøglum, Erlend Klubb IL Hållingen Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Kristin Marie Klubb Kolvereid IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyborg, Simen Grongstad Klubb Trones IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røli, Johannes Mo Klubb IL Hållingen Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyldum, Viljar Klubb IL Hållingen Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk

G-M 15 år og oppover - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Elstad, Knut Erik Klubb IL Hållingen Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Martin Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Opdal, Brage Due Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Rosenvinge, Jann Inge Klubb Kolvereid IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Tyldum, Erik Klubb IL Hållingen Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse G-M 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk

J 11-14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Telise Klubb Spillum IL Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grongstad, Malin Klubb IL Hållingen Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Maja Klubb IL Hållingen Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyvik, Linn Katrine Klubb Røyrvik IF Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse J 11-14 år Øvelse sprint klassisk

J 8-10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brembu, Mathilde Klubb IL Hållingen Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brøndbo, Helene Klubb IL Hållingen Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fladvad, Emma Sofie Sollie Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjønsberg-Moe, Tone Lise Klubb Foldereid IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjønsberg-Moe, Stine Marie Klubb Foldereid IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Astrid Klubb IL Hållingen Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk

J -K 15 år og oppover - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse J -K 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Margrethe Klubb IL Hållingen Klasse J -K 15 år og oppover Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan