Hopp til innhold

Kveldsrenn SBM Cup Tusten

Sp.kl. Rival og Molde og Omegn IF inviterer til Kveldsrenn i storslalåm ved Tusten Skiheiser onsdag 01 februar. Rennet er flyttet frem fra tidligere oppsatt SSL ved Strandafjellet 04.03. Rennet gjelder som Kvallik-renn til HL og TL.

  • Når: 01.02.2023
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Tusten Skiheiser
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 01.02.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 01.02.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duran-Voineagu, Iker Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiksdal, Matheo Lu Klubb Rival, Spkl Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gehin, Eskil Iversen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mordal, Syver Jakob Thorstensen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Magnus Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Jonas Jenset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Leikarnes, Sjur Holo Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sætre-Smith, Leo Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavset, Theodor Colbensen Klubb Stordal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordeide, Frid Furset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sætre-Smith, Vera Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB