Hopp til innhold

Vistdalsrennet 2023

KM klassisk, normaldistanse Vi gleder oss på å ønske kretsen velkommen til Vistdal og KM i langrenn. Vi satser på å gjennomføre alt utendørs, men flytter inn dersom værgudene ikke er på lag. Legger ut fortløpende info. Kiosk Det blir skisprell i skileikbakken for dei yngste under arrangementet Værforhold kan sjekkes på Yr- søk Turhusvatnet

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Vistdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Markus Undseth Klubb Eresfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Elias Rypdal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Silseth, Amund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øien, Bjørn Berg Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Oskar Mareno Klubb Vistdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valved, Ole Grothe Klubb Innfjorden IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Johannes Westby Klubb Åndalsnes IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkeli, Anette Klubb Vistdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Digernes, Ingeborg Westby Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Amalie Klubb Vistdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mittet, Hedda Sofie Kalset Klubb Vistdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerpeset, Sverre Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB