Hopp til innhold

SBM cup 7 Valldal

Valldal il arrangere det 7 rennet i SBM cup 2021/22 Fristil, enkeltstart. Valldal Stadion Start kl 1300 (1230 for klasse 10 år og yngre) Reservearena Høghjelle

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 12:30
  • Hvor: Omnos Valldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 60
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 60 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Markus Sandnes Klubb Valldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebust, Martinus Sandnes Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tungesvik, Daniel Klubb Moi IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Alexa Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsbrekke, Tuva Marie Klubb Sunnylven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Helle Mari Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytredal, Heidi Klubb Skodje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Paulina Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybråten, Pia Elise Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton