Hopp til innhold

OSMARKARENNET SBM cup 5 KRETSMESTERSKAP

Osmarka IL og Torvikbukt IL inviterer til: Kretsmesterskap i Møre og Romsdal skikrets og 5 rennet i SBM cup 2021/2022. Stilart: Normaldistanse fristil individuell start.

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Osmarka Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Open klasse Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gautvik, Linus Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsvik, Trond Ingvar Melby Klubb Eide IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Bjørn Berg Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tungesvik, Daniel Klubb Moi IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruseth, Magnus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspen, Victoria Silseth Klubb Eide IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Digernes, Ingeborg Westby Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Victoria Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schnabel-Malmedal, Manja Isabella Daniela Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Helge Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Open klasse - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Astrid Lingen Klubb Osmarka IL Klasse Open klasse Øvelse 1 km fri
Navn Målø, Andreas Klubb Osmarka IL Klasse Open klasse Øvelse 1 km fri
Navn Målø, Helene Klubb Osmarka IL Klasse Open klasse Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
VM snøsport