Hopp til innhold

Spjelkavikrennet

Spjelkavik Alpin inviterer til kretsrenn på Strandafjellet søndag 23 januar. Rennet inngår i Sparebanken Møre Cup og er også tellende for puljekvalifisering til Telenorlekene og Hovelandsrennet

  • Når: 06.02.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Strandafjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 06.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 06.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 06.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 06.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 06.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Risnes, Martin Eide Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Magnus Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Julie Victoria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hauge, Vilja Magli Helland Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Seim, Vilde Lervåg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gefle, Lilly Gjørtz Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gefle, Frida Gjørtz Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Giørtz, Sigrid Jordal Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Vilja Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dimmen, Andreas Solbakken Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
VM snøsport