Hopp til innhold

Tustenrennene

Molde og Omegn IF og Sp.kl. Rival inviterer til Storslalåm og Slalåm i Tusten lørdag og søndag. Rennene inngår i Sparebanken Møre Cup, og teller som puljekvallik til HL/ TL. Slalåmrennet søndag er Kretsmesterskap!

  • Når: 12.2 - 13.02.2022
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Tusten Skiheiser
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 12.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 13.02.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 12.02.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 13.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 12.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 170
Start 12.02.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Jonas Jenset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Jonas Jenset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Didrik Foss Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelset, Kristian Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelset, Kristian Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Daniel Sundstrøm Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andvig, Filip Heian Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Duran-Voineagu, Iker Klubb Moi IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gehin, Eskil Iversen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mordal, Mads Einar Thorstensen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rødahl, Jesper Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mordal, Mads Einar Thorstensen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødahl, Jesper Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andvig, Markus Heian Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Digernes, Jacob Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Fiksdal, Matheo Lu Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Mordal, Syver Jakob Thorstensen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Magnus Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Jacob Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiksdal, Matheo Lu Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mordal, Syver Jakob Thorstensen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Magnus Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Vilde Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton