Hopp til innhold

Norgescup/ EM-uttaksrenn og ungdomscup i randonee

Romsdal randoneeklubb inviterer til norgescup/ Em-uttaksrenn og ungdomscup for Møre og Romsdal i randonee 4-5.12.2021. Sprint lørdag fra kl. 12 og individuell søndag fra kl. 10.30. Informasjon per 01.12.2021: Det har snødd mye i Molde de siste dagene, og det er nok snø til at Tusten blir arena for både sprint og individuell for helgas renn. https://www.tusten.no/ Sprint vil foregå i utforløypa, mens løype for individuell bestemmes nærmere renndagen. Oppdatert innbydelse som vedlegg her. Velkommen!

  • Når: 4.12 - 05.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Randonee
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner ungdom Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner ungdom Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 100
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Sprint Startkontingent 100
Start 05.12.2021 Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Menn Senior Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Menn Senior Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Menn ungdom Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Menn Veteran Øvelse Sprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior 17-20 år - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Indergård, Malin Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Individuell

Kvinner junior 17-20 år - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Sprint
Navn Indergård, Malin Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Sprint

Kvinner Senior - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albon, Henriette Klubb Isfjorden IL Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell
Navn Indergård, Heidi Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell

Kvinner Senior - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Heidi Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Senior Øvelse Sprint

Kvinner ungdom - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner ungdom Øvelse Individuell

Kvinner ungdom - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner ungdom Øvelse Sprint

Menn junior 17-20 år - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Kårvatn, Erik Klubb Trollheimen Fjellsportklubb Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell

Menn junior 17-20 år - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint
Navn Kårvatn, Erik Klubb Trollheimen Fjellsportklubb Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Sprint

Menn Senior - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruland, Eirik Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Herfindal, Bjørn Haugo Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Palau Mayordomo, Adria Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Øie, Vegard Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell

Menn Senior - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruland, Eirik Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Herfindal, Bjørn Haugo Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Palau Mayordomo, Adria Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint
Navn Øie, Vegard Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Sprint

Menn ungdom - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Jonas Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell

Menn ungdom - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn ungdom Øvelse Sprint

Menn Veteran - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ishoel, Håkon Klubb Trollheimen Fjellsportklubb Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell

Menn Veteran - Sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ishoel, Håkon Klubb Trollheimen Fjellsportklubb Klasse Menn Veteran Øvelse Sprint
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Veteran Øvelse Sprint
NIF-EPI02, 02
Daniel Nordby