Hopp til innhold

OSMARKARENNET SBM cup 5 KRETSMESTERSKAP

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Osmarka skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafskjær, Noah Schjølberg Klubb Osmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruseth, Magnus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Hilma Nikoline Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Indergård, Malin Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Helle Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Thelma Hermine Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Trenere-Foreldre-Støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Dag Jarle Klubb Hovdebygda IL Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bergset, Petter Inge Klubb Osmarka IL Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Fuglem, Jan Ole Klubb Valldal IL Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Trenere-Foreldre-Støtteapparat Øvelse annet
NIF-EPI01, 01
NTB