Hopp til innhold

KM sprint klassisk / SBM #6

MOI ønsker velkommen til KM klassisk sprint / SBM 6 på Skaret for overnatting, bruk følgende link: https://www.thonhotels.no/event/moi-langrenn/ M&R Skikrets følger presiseringer for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i M&R Skikrets, er begrenset til deltakere fra klubber i M&R skikrets samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor fylket (for eksempel skoleelever og studenter)

  • Når: 17.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skaret Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 17.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 17.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Karl Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Niklas Kvammen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drogseth, Lykke Beinnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Male, Vilde Sofie Buaas Klubb Moi IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mundal, Sofie Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspås, Ola Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Helge Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øyen, Tor Olav Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB