Hopp til innhold

Bjorlirennene 2021

Rauma alpin inviterer til Bjorlirennene 2021. Rennene inngår i SBM-cup og er puljekvalifisering for M&R skikrets sine løpere til TL/HL. GS lørdag og SL søndag. NB: i tillegg til utøvere fra Møre og Romsdal skikrets er rennene kun åpne for utøvere fra Sør-Trøndelag skikrets. Utøvere fra andre skikretser må ta kontakt med rennleder. NB: det vil IKKE være mulig med etterpåmelding pga smittevern/registrering.

  • Når: 2.1 - 03.01.2021
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 02.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 03.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 03.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 03.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 03.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.01.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 03.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 02.01.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rodal, Jostein Eidsli Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brandal Farstadvoll, Kristian Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brandal Farstadvoll, Kristian Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Jacob Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Jacob Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hauge, Vilja Magli Helland Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea G Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Julia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Iben Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Vilja Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norstrand, Vilja Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB