Hopp til innhold

Tomra Sport Rulleskicup - Skaret

MOI inviterer til rulleskirenn Søndag 27. September 2020. Se innbydelse for detaljer.

  • Når: 27.09.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skaret Skisenter
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse G 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse Gutter til og med 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150
Start 27.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse J 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse Jenter til og med 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150
Start 27.09.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150
Start 27.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150
Start 27.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150
Start 27.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnøy, Peder Stokkan Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri

G 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri

G 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hamnøy, Emil Stokkan Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri

G 14 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri

G 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri

G 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri

G 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 17 år Øvelse Sprint, fri

Gutter til og med 10 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse Gutter til og med 10 år Øvelse Sprint, fri

J 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haink, Janne Sophie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri

J 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri

J 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri

J 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri

J 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri

J 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 17 år Øvelse Sprint, fri

Jenter til og med 10 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter til og med 10 år Øvelse Sprint, fri
Navn Ødegård, Hilma Nikoline Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse Jenter til og med 10 år Øvelse Sprint, fri
Navn Ødegård, Thelma Hermine Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse Jenter til og med 10 år Øvelse Sprint, fri

K 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri
NIF-EPI03, 03
Pedro Lemos