Hopp til innhold

KM Sprintstafett

Volda Langrenn og Skiskyting byd inn til Krinsmeisterskap i Sprintstafett (2-manns stafett). I tillegg til KM vil det også bli arrangert Sonerenn/Krinsrenn i sprintstafett for dei yngre årsklasser, 9-12 år. Sprintstafetten arrangerast med 2 løparar per lag. Kvar løpar skal gå 2 eller 3 etapper, annan kvar gong (distanse og antal etapper avhengig av årsklasse) Ei jente kan stille på gutelag. Det er opning for klubbsamarbeid, dvs. at løparar frå ulike klubbar kan stille på same lag. Samarbeidslag kan ikkje kjempe om tittel "kretsmester". Det vil ikkje bli arrangert innleiande semifinaler, kun «direkte» finaler i dei ulike årsklassene.

  • Når: 08.03.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Volda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 08.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutar 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botnen, Kasper Flacké Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjærset, Sander Hoggen Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helset, Trym Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjellbrekke, Odin Øye Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hole, Sander Sjåstad Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellstadli, Ari Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Steffen Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Gaute Dalebø Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringdal, Oskar Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ryste, Jonatan Hovden Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sigdestad, Eirik Jonathan Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svisdahl-Gjørsvik, Magnar Klubb Emblem IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatsaas, Daniel Hønsvik Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Årdal, Kristian Aarflot Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutar 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malme, Henrik Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vassbotn, Herman Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Mathias Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutar 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hove, Marius Sætre Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lid, Martinus Sætre Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sigdestad, Kevin Jinnaphat Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Trine Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Liepelt, Linnéa Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Helle Dalebø Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønnessen, Oda Heltne Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Anna Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

jenter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellstad, Sofie Klubb Volda T og IL Klasse jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Støverstein, Tonje Klubb Volda T og IL Klasse jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Ingvild Klubb Hovdebygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdal, Ronny Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Ola Andreas Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoggen, Sverre Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalland, John Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ryste, Cato Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rørstad, Oddvar Bjarne Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri

Mix 9-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdal, Lukas Klubb Hovdebygda IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botnen, Tobias Flacké Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikrem, Olliver Ramsdal Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjethammer, Astrid Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjethammer, Olav Sverre Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellstadli, Siril Olivia Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Korsbrekke, Tuva Marie Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mårstøl, Silje Søvik Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Støverstein, Therese Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønnessen, Anna Heltne Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Anna Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Rasmus Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øyehaug, Ragne Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03