Hopp til innhold

SBM 4 - Skaret - MOI

Klassisk skirenn distanse.

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk

G 16 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Bettina Klubb Emblem IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Matti Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
André Marton Pedersen