Hopp til innhold

Vistdalsrennet 2019

SBM- CUP 2 Vistdal IL har gleden av å invitere til åpningsrennet i SBM- cupen. Rennet går i klassisk stil, normaldistanse, intervallstart. Lørdag 21.desember 2019 - start kl.13 Påmeldingsfrist 19.12 Premieutdeling nede på Vistdal skole - dusjmulighet, kiosk med varm mat. Førjulsrenn med julestemning! VELKOMMEN. Fine forhold på Vistdalsheia. Legger ut smøretips torsdag kveld. Vær OBS ved vei og parkering!

  • Når: 21.12.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Vistdalsheia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 21.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 21.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerland, Ask Gjerde Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikhagen, Tobias Lange Klubb Vistdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsson, Per Helge Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Bjørn Berg Klubb Vistdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Victoria Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01