Hopp til innhold

SBM cup 7 Langrenscross

Valldal il innbyr til SBM cup 7 fristil Langrennscross for alle klasser

  • Når: 02.02.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Omnos
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 02.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Amadeus Heggen Klubb Valldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Bettina Klubb Emblem IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Aron Abelseth Klubb Stordal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Helle Myklebust Klubb Valldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berli, Aragon Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringdal, Oskar Klubb Sunnylven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berli, Orion Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hafskjær, Noah Schjølberg Klubb Osmarka IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Helset, Trym Klubb Sunnylven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Overaa, Håkon Klubb Liabygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Johannes Klubb Sunnylven IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Leo Arthur Bjørdal Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikene, Sivert Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Maximilian Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sigurd Heggen Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsbrekke, Alexander Kammen Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stadheim, Fredrik Fivelstad Klubb Sunnylven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Paulina Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Marta Klubb Sunnylven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Evelina Heggen Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybråten, Pia Elise Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stadheim, Ingeborg Fivelstad Klubb Sunnylven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Støverstein, Tonje Klubb Sunnylven IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybråten, Emma Sofie Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsbrekke, Emma Klubb Sunnylven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Alexa Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstad, Luca Christine Bjørdal Klubb Emblem IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsbrekke, Tuva Marie Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støverstein, Therese Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytredal, Elle Louise Klubb Skodje IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
NIF-EPI01, 01