Hopp til innhold

KM Sprint fristil/SBM 6

Liabygda IL og Stordal IL Langrenn har glede av å invitere til KM Sprint/SBM Cup 6 og sonerenn. Renndagen er søndag 26. januar 2020 kl. 12.30 på Langsætrane/Overøye (for lite snø på Stavsengfjellet). Start sonerenn/open klasse er kl. 12.00.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Stordal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Løvoll, Jon Arve Klubb Eidsdal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berli, Orion Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerstad, Leo Arthur Bjørdal Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vikene, Sivert Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nybråten, Pia Elise Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjortnes, Amalie Berli Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Midtbust-Dyrkorn, Selma Klubb Stordal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kristine Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nybråten, Emma Sofie Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jan Ole Klubb Valldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02