Hopp til innhold

OSMARKARENNET SBM CUP 5

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: OSMARKA
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M18 Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikene, Sivert Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Herman Klubb Øksendal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspen, Victoria Silseth Klubb Eide IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storsveen, Leah Agerup Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Varvik, Leah Marie Klubb Angvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Ingrid Klubb Øksendal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aspen, Johanne Silseth Klubb Eide IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Synne Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drogseth, Lykke Beinnes Klubb Moi IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Sofie Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

M18 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Helge Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haas, Ole-Erich Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Indergård, Martin Duås Klubb Angvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjølsvik, Sander Klubb Angvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
André Marton Pedersen