Hopp til innhold

KM-Klassisk normaldistanse SBM 8

Sonerenn frå 7-10 år og trimklasse. Landsrenn frå 11 år. KM/SBM-CUP frå 13 år. Seedingrenn for ungdomsbirken. Klassisk med individuell start. Påmelding innan 26.2 kl 23.59. Løypekart og arenakart blir lagt ut når det nærmar seg renn. Løypelengder for dei ulike klassene står i innbydinga.

  • Når: 29.02.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Bondalseidet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse Trimklasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.02.2020 Klasse Trimklasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breivik, Olav Bjørneset Klubb Ørsta IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdal, Elias Klubb Stranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04