Hopp til innhold

Silsetrenna 2020

Under Silsetrenna blir det arrangert to renn; fjelltelemark og randonee. Vi har fokus på at det skal være et arrangement for alle. Det er fokus på å få barn og unge til å ha det gøy på ski. Vel møtt til en trivelig dag på Silsetfjellet/Silsethytta!

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Silsethytta
  • Gren: Randonee
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner Senior Øvelse Individuell Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner Trim Øvelse Individuell Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner ungdom Øvelse Individuell Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn Senior Øvelse Individuell Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn Trim Øvelse Individuell Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn Veteran Øvelse Individuell Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Kvinner Trim - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Martine Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Trim Øvelse Individuell
Navn Bruseth, Anna Kanutte Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Trim Øvelse Individuell
Navn Høgset, Hanne Karin Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Kvinner Trim Øvelse Individuell

Kvinner Veteran - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stengård, Ingrid Maria Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Kvinner Veteran Øvelse Individuell

Menn junior 17-20 år - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sondre Løkke Klubb Gyl IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Kårvatn, Erik Klubb Trollheimen Fjellsportklubb Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell
Navn Lødøen, Trym Dalset Klubb Haugen IL Klasse Menn junior 17-20 år Øvelse Individuell

Menn Senior - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Martin Sebastian Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Okkenhaug, Kjetil Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Senior Øvelse Individuell
Navn Svensli, Sondre Andersson Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Senior Øvelse Individuell

Menn Trim - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Magnus Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn Trim Øvelse Individuell

Menn ungdom - Individuell

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
Navn Solli, Edvard Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn ungdom Øvelse Individuell
NIF-EPI03, 03