Hopp til innhold

Avlyst - Rulleski Trollstigen Opp

M&R skikrets sitt tradisjonelle klassiske rulleskirenn opp Trollstigen. Rennet inngår i Sparebanken Møre Cup, og i Sport 1 Tomra Rulleskicup. Rennkontor ved Trollstigen Camping og Gjestegård i foten av fjellet. Her er det også mulighet for overnatting/ hytter mm. 5 km for yngste klasser, 9 km for junior og senior. (det står 10 km i påmeldingen, men løypa er 9 km) Klasser: fra 11 år - til Veteran. Nye startkontingentsatser for sesongen 2019-20 gjelder.

  • Når: 15.09.2019
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Trollstigen -Åndalsnes
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse G 11 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse G 12 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse G 13 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse G 14 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse J11 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.09.2019 Klasse J12 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.09.2019 Klasse J13 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.09.2019 Klasse J14 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.09.2019 Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 15.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse M 17 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 15.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse Trim Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 31-35 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 36-40 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 41-45 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 46-50 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 51-55 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 56-60 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 61-65 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran K 66-70 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 31-35 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 36-40 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 41-45 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 46-50 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 51-55 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 56-60 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 61-65 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 15.09.2019 Klasse Veteran M 66-70 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 11 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 Øvelse 5 km klassisk

G 12 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 Øvelse 5 km klassisk

G 13 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 13 Øvelse 5 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 Øvelse 5 km klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 13 Øvelse 5 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 13 Øvelse 5 km klassisk

G 14 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 Øvelse 5 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 14 Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikene, Sivert Klubb Valldal IL Klasse G 14 Øvelse 5 km klassisk

G 15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk

G 16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk

J15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk

J16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinne senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Reiestad, Magnus Tallaksen Klubb Skaret Skiforening - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Reiestad, Øyvind Tallaksen Klubb Skaret Skiforening - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles

Veteran M 46-50 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Geir Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Veteran M 46-50 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Veteran M 46-50 Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix