Hopp til innhold

Sprintrenn Tomrefjord

Sprintrenn fristil

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Arena Tomrefjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse 0 løp - Alle klasser Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 23.02.2019 Klasse D 17 - 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 15 - 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 13 - 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 23.02.2019 Klasse M 17 - 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

D 17 - 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse D 17 - 18 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 - 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vikene, Sivert Klubb Valldal IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 - 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 - 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Maximilian Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Paulina Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nybråten, Pia Elise Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 - 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybråten, Emma Sofie Klubb Valldal IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skudal, Thea Emilie Bersås Klubb Valldal IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 - 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barthel, Alexa Klubb Valldal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hoem, Synne Alice Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Bettina Klubb Emblem IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nybråten, Helle Mari Klubb Valldal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vestre, Helle Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri

M 17 - 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 - 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 - 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 - 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 - 18 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Løfald, Ola Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Stavseng, Ådne Eide Klubb Liabygda IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix