Hopp til innhold

OSMARKARENNET SBM CUPRENN 6

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: OSMARKA
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 17-18 ÅR Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 20.01.2019 Klasse M 17 - 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hafskjær, Noah Schjølberg Klubb Osmarka IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnerød, Oddvar Klubb Istad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 ÅR - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Petersen, Julian Klubb Osmarka IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G15-16 ÅR - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Moi IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G15-16 ÅR Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Tiril Ranheim Klubb Øksendal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 ÅR - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Forseth, Dordi Klubb Øksendal IL Klasse J 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 ÅR Øvelse 3 km fri

J 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri

J 17-18 ÅR - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 17-18 ÅR Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaupset, Selma Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haink, Janne Sophie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storsveen, Leah Agerup Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Klasse O-Åpen - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles
Navn Meisingset, Annlaug Klubb Osmarka IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles
Navn Meisingset, Oddmund Klubb Osmarka IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles
Navn Målø, Andreas Klubb Osmarka IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles
Navn Målø, Helene Klubb Osmarka IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles
Navn Tistel, Marte Gunnerød Klubb Istad IL Klasse Klasse O-Åpen Øvelse 1 km fri felles

M 17 - 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 - 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 - 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix