Hopp til innhold

SBM-cup 8

Hovdebygda IL langrenn inviterer til SBM-cup 8 ved Ullsheim i Stryn. Rennet vert arrangert i klassisk stil, normaldistanse med individuell start. Rennet er ope for alle klasser, det vert arrangert sonerenn samtidig. Det vert tilbod om smørehjelp før start. NB! Rennet er flytta frå Ørsta skisenter Bondalseidet grunna snømangel!

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ullsheim, Stryn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 24.03.2019 Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G17-18 Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J13-14 Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J17-18 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 24.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Open klasse Øvelse annet Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovden, Syver Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G13-14 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Mathias Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km klassisk

G15-16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk

G17-18 - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G17-18 Øvelse 10 km klassisk
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse G17-18 Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G17-18 Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G17-18 Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G17-18 Øvelse 10 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Anna Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyehaug, Ragne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

J13-14 - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J13-14 Øvelse 3 km klassisk

J15-16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk

J17-18 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J17-18 Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03