Hopp til innhold

SBM cup 4 - Skaret skisenter

  • Når: 06.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skaret skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 06.01.2019 Klasse K åpen klasse - 0-løp Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 50
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2019 Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse M Åpen klasse-0-løp Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 50
Start 06.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bugge-Reinen, Magnus Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Hansen, Oliver Klubb Ekko/Aureosen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Moi IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjåstad, Eirik Grüner Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Karl Olav Tosterud Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gautvik, Linus Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Vegard Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berli, Aragon Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Niklas Kvammen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Ingrid Klubb Bøfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaupset, Selma Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoem, Synne Alice Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Bettina Klubb Emblem IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Reinen, Kristine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17-18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk

M 17-18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Iver Matias Linge Klubb Valldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofset, Haldor Klubb Tingvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nylund, Sven Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiestad, Magnus Tallaksen Klubb Skaret Skiforening - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sættem, Leif Harald Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix