Hopp til innhold

Vistdalsrennet 2019

Vistdal Il ønsker velkommen til Eresfjord og Vistdal Skisenter lørdag 19.januar. Rennet er klassisk langdistanse, samt seedingrenn for Birken. vær og snøforhold kan føre til litt forandring i løypelengder.

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Vistdalsheia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J13-14 Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K17-18 Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse M17-18 Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerland, Ask Gjerde Klubb Vistdal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Bjørn Berg Klubb Vistdal IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

G13-14 - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G13-14 Øvelse 4 km klassisk

G15-16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Moi IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G15-16 Øvelse 5 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 11 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 4 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Synne Alice Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

J13-14 - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J13-14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Rindli, Anna Klubb Vistdal IL Klasse J13-14 Øvelse 4 km klassisk

J15-16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J15-16 Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K17-18 - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K17-18 Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

M17-18 - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M17-18 Øvelse 15 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M17-18 Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M17-18 Øvelse 15 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M17-18 Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix