Hopp til innhold

Strandafjellrennet, SL

  • Når: 13.04.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Strandafjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.04.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.04.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.04.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.04.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vangen, Liam Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Døving, Mathias Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ringdal, Theodor Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vangen, Gustav Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Magnus Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Martin Hellebostad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emdal, Emma Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Julie Victoria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Vilja Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mork, Josefine Klubb Stranda IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Ole Kristian Engeset Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mork, Mathias Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01