Hopp til innhold

Flyttet, SBM Cup 2- Bjorli er flyttet til Stordal

Rennet er flyttet til Stavsengfjellet i Stordal pga kulde på Bjorli. Starttidspunkt er endret til kl. 1300 I tillegg til Fristilrennet arrangeres det et 0-løp. her skal løperne gå 2 x 1 km sløyfer på mest mulig lik tid. Meld på i minidrett til dette rennet også (kr. 50). Hvis du vil delta på begge rennene, så huk av for et renn om gangen - og "Legg til betaling". Hvis ikke Løypekartene vises her, så se skikretsens hjemmeside.

  • Når: 16.12.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Stavsengfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 17-18 Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 16.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 17-18 Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles - alle aldre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Tina Klubb Valldal IL Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Hoem, Synne Alice Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Riise, Knut Klubb Lesja IL Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles - alle aldre Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise, Knut Klubb Lesja IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leine, Andreas Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavheim, Kristian Stuedal Klubb Lesja IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Peter Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vadet, Elias Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjerstad, Leo Arthur Bjørdal Klubb Emblem IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri felles

G 15-16 - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Dombås IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri felles

G 17-18 - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 17-18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 17-18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 17-18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 17-18 Øvelse 10 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gautvik, Linus Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Nybråten, Emma Sofie Klubb Valldal IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri felles

J 15-16 - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Mari Klubb Dombås IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Jenset, Ingrid Marie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri felles

J 17-18 - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 17-18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 17-18 Øvelse 10 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Luca Christine Bjørdal Klubb Emblem IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vadet, Erle Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavheim, Henriette Stuedal Klubb Lesja IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøste Nørstegård, Elianna Klubb Lesjaskog IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02