Hopp til innhold

Bjorlirennene

  • Når: 5.1 - 06.01.2019
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 06.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.01.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.01.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 06.01.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.01.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vangen, Liam Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vangen, Liam Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelset, Kristian Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset, Kristian Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Jacob Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vangen, Gustav Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Jacob Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vangen, Gustav Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kathrine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæth-Husøy, Mari Sofie Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæth-Husøy, Mari Sofie Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, May Elise Steinshamn Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, May Elise Steinshamn Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storbråten, Oliver Christian Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storbråten, Oliver Christian Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Tomrefjord IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04