Hopp til innhold

Spjelkavikrennet - SSL

Spjelkavikrennet 2019 / Kretsmesterskap - SSL

  • Når: 26.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fjellsætra
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 26.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vangen, Liam Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andre Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Frans Myklebust Klubb Sykkylven IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hessen, Jon Fredrik Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tennfjord, Malte Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vangen, Gustav Andersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Magnus Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Seim, Vilde Lervåg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Julie Victoria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Vilja Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hessen, Pia Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storbråten, Oliver Christian Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02