Hopp til innhold

KM Sprint klassisk

Liabygda IL og Stordal IL Langrenn har glede av å invitere til KM sprint klassisk og sonerenn. Renndagen er laurdag 26. januar 2019 kl. 12.30 på Stavsengfjellet. Reservearena er Langsætrane/Overøye. Start sonerenn/open klasse er kl. 12.00. PS STAKEFRIE SONER. Gi tilbakemelding til erik.rokke@sbm.no ved feil og mangler.

  • Når: 26.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Stavsengfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Polte, Frank Klubb Molde og Omegn IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikene, Sivert Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drønnesund, Emma Steffensen Klubb Emblem IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtbust-Dyrkorn, Selma Klubb Ørskog IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nybråten, Pia Elise Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drønnesund, Julie Steffensen Klubb Emblem IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nybråten, Emma Sofie Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martin Lied Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02