Hopp til innhold

Duathlom, 9. renn SBM Cup

Fristil skicross for de yngste utøverne (født etter 2006). Duathlon for klasser 13 år og eldre (født 2005 eller før)

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Molde
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Vegard Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rindli, Markus Klubb Vistdal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørensen, Magnus Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Eskil Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gautvik, Linus Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Liabygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nordstrand, Mathea Soma Klubb Emblem IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rindli, Anna Klubb Vistdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Mari Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix