Hopp til innhold

Bjørnameisterskapet

Bjørnameisterskapet blir arrangert i gren SL og rennet er med i Sparebank Møre cup 2018 og kvalik.renn for puljepassering til LC/HL

  • Når: 10.03.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Bondalseidet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 10.03.2018 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelset, Kristian Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flemmen, Trym Strand Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hope, Eline Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelset, Silje Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Varpen, Mabel Borgen Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan