Hopp til innhold

KM Sprintstafett (2-manns stafett)

Krinsmeisterskap i Sprintstafett (2-manns stafett), fristil, for aldersklasser f.o.m. 13/14 år og oppover til senior. Sonerenn/Krinsrenn i Sprintstafett for yngre årsklasser, 9-12 år. 2 løparar pr. lag. Kvar løpar går 2 eller 3 etapper, annan kvar gong (distanse/tal etapper etter årsklasser)

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Reset, Volda Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutar 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klokk, Iver Bjørdal Klubb Emblem IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Anders Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Mathias Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutar 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hove, Marius Sætre Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Innerdal, Elias Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Stordal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lid, Martinus Sætre Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sigdestad, Kevin Jinnaphat Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerdal, Elias Hovdenakk Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæterås, Sondre Hagen Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse Gutar 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutar 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Driveklepp, Brede Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wold, Fredrik Nærum Klubb Volda T og IL Klasse Gutar 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjethammer, Johanne Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wold, Helene Nærum Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aaslid, Signe Meek Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Anna Klubb Volda T og IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Hovdebygda IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjærset, Hanna Hoggen Klubb Volda T og IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heltne, Silje Klubb Volda T og IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvoll, Stine Marie Klubb Hovdebygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Ingvild Klubb Hovdebygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdal, Ronny Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Ola Andreas Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vassbotn, Bjørn Ole Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Woldsund, Torjus Engeset Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øye, Bjørnar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri

Mix 9-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoggen, Sander Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Vebjørn Klubb Emblem IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reitan, Hans Idar Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ryste, Julie Hovden Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ryste, Jonatan Hovden Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sigdestad, Eirik Jonathan Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønnesen, Anna Heltne Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tønnessen, Oda Heltne Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Anna Nedrelid Klubb Volda T og IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vestre, Henrik Myklebust Klubb Valldal IL Klasse Mix 9-10 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge